Amatorzy pod siatką

jj
Kolejna runda spotkan w Słuspkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki nie przyniosła zmian w czubie tabeli. Lider rozgrywek, druzyna KS Kołczygłowy wygrała 2:0 z Trafikiem.

Kolejna runda spotkan w Słuspkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki nie przyniosła zmian w czubie tabeli. Lider rozgrywek, druzyna KS Kołczygłowy wygrała 2:0 z Trafikiem. Mecz był wyrównany, a w poszczególnych setach było 25:21 i 26 :24. Do najlepszych zawodników w tym spotkaniu obie ekipy wyznaczyły Rafała Stolmana i Pawła Pepilńskiego.

Również aktualny wicelider rozgrywek - Mecenas musiał sporo się namęczyc aby pokonac Lagunę 2:0. W poszczególnycgh setach było 26:24 i 25:22. Do najlepszych graczy na parkiecie należeli Bogdan Regliński i Krzysztof Garbulski. Świetny mecz rozegrała Drużyna Ratusza, która po trzysetowym pojedynku wygrała 2:1 z Victorią. Do wyrózniajaćych się siatkarzy w tym meczu należeli Tadeusz Struski i Sławomir Miluski. W innych meczach ostaniej kolejki City Bar uległ Miko 0:2, Plast Team wygrał w trzysetowym meczu ze Smokami, a 7 Brygada Obrony Wybrzeża uległa czwartej drużynie w tabeli - Relaksowi 0:2. Również Centrum Kształcenia Praktycznego wygrało 2:0 z drużyna Ekonomika (w drugim secie było 30:28). W tabeli prowadzi drużyna z Kołczygłów przed Mecenasem, Plast Teamem i Relaxem.