Finałowa gala Burstynowej Miss Polski 2009 odbyła się w sobotę w Darłowie, na plaży przy hotelu Apollo. Na Anię Herdę głosowało najwięcej osób. Oprócz niej, tytułami wyróżniono 16-letnią Lauren Kosoń z Kamieńca ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Finałowa gala Burstynowej Miss Polski 2009 odbyła się w sobotę w Darłowie, na plaży przy hotelu Apollo. Na Anię Herdę głosowało najwięcej osób.
Oprócz niej, tytułami wyróżniono 16-letnią Lauren Kosoń z Kamieńca Ząbkowickiego - Bursztynowa Miss Pujan, i 21-letnią Aleksandrę Procherę - Bursztynowa Miss Fantazja. Gwiazdą wieczoru był zespół Łzy z wokalistką Anią Wyszkoni. - W finale wzięło udział 12 dziewcząt, które wcześniej zwyciężały w eliminacjach w Jarosławcu, Mielnie, Świnoujściu, Ustce i Pucku - mówi Arkadiusz Sip, dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury, który współorganizował finałowe wybory.
- Nie spodziewałam się, że wygram - mówiła na gorąco po ogłoszeniu werdyktu Anna Herda. Szczęśliwa zwyciężczyni zdradziła, że chciałaby zostać fotomodelką.
- Do kariery w tej branży podchodzę jednak ze spokojem - dodała. - Jeżeli uda się, to będzie super. Jeśli nie, to trudno. Skończyłam liceum i wybieram się na studia do Poznania, na filologię polską.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!