56. Bieg Republiki Ostrowskiej. Oto najlepsi z najlepszych! Uczestnicy już na podium [WYNIKI]

Sandra Perlińska
Do mety 56. Biegu Republiki Ostrowskiej dobiegło blisko 800 osób. Jego zwycięzcą został Jacek Lesiecki reprezentujący wrocławski Wosiek Team. Drugie miejsce zajął jego kolega klubowy Patryk Frąszczak, a trzecie Marcin Witkowski z Kb Czarne Wilki. Najlepszym ostrowianinem okazał się Michał Przerwa z ICE MAT Team, który zajął 14 miejsce. Natomiast najszybszą kobietą Biegu została Karolina Górna z Kalisza, która przybiegła na 23 pozycji. Najstarszy uczestnik ostrowskiej imprezy miał 79 lat!

56. Bieg Republiki Ostrowskiej ukończyło 778 zawodników, z czego 613 to mężczyźni, a 165 - kobiety. Biegacze mieli do pokonania trasę o długości 10 km.