BBC zorganizowało casting na sobowtóra Adele. Wśród uczestników występujących w programie Grahama Nortona znalazła się prawdziwa Adele, która przebrała się za jedną z fanek. Poznali ją dopiero, gdy zaczęła śpiewać. Zobaczcie wideo.

Brytyjska wokalistka Adele zrobiła niezły dowcip swoim fanom. Przebrała się za Jenny i wzięła udział w konkursie na swojego własnego sobowtóra. Charakteryzacja była tak dobra, że uczestniczki nie poznały piosenkarki.

Podczas konkursu wszystkie śpiewały piosenkę "Make You Feel My Love". Adele (Jenny) występowała jako ostatnia. Gdy zaczęła, fanki przecierały oczy ze zdumienia. Zobaczcie wideo.Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!