Mimo że od wydania albumu "25" Adele minęło zaledwie kilka dni, krążek ma szansę przejść do historii, jeżeli chodzi o najlepiej sprzedające się płyty w ciągu tygodnia od premiery krążka. Zobacz najlepszą dziesiątkę.

Według magazynu "Billboard", nową płytę artystki w dzień premiery kupiło 900 tys. użytkowników serwisu iTunes. Znawcy branży przewidują, że w pierwszym tygodniu od daty ukazania się na rynku płyta ma szansę sprzedać się w 2,5 mln kopii.

Jeśli tak się stanie, Adele pobije rekord i zdetronizuje zespół NSYNC. Płyta boysbandu "No Strings Attached" z 2000 roku jest obecnie jedynym krążkiem, który rozszedł się w ponad 2,4 mln. sztuk w pierwszym tygodniu od premiery. Czy Adele przejmie koronę? Sprawdź w naszej galerii TOP 10 najlepiej sprzedających się płyt wg magazynu Billboard.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h7n29a_Jd9-MYpd0g-ziB4YymV-br6nPsE3ZAAmptJY/edit#gid=555297456&vpid=A1


CNN Newsource/x-news

Kto (przed Adele) zajmował miejsce w TOP 10 najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych? Sprawdźcie.

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WTF? (gość)

Krew mnie zalewa jak to czytam. Najgorszy sh*t jaki zrobiła i to jeszcze po tylu latach. Ja nie odróżniam tego kawałka od tysiecy identycznych kawałków w tym jej wcześniejszych dokonań. No żenada. A ludzie kupują jak wściekłe. Kur*a!