Arka Gdynia lepsza od Pogoni Szczecin

(stan)
Piotr Tomasik strzelił drugą bramkę dla Arki w meczu z Pogonią
Piotr Tomasik strzelił drugą bramkę dla Arki w meczu z Pogonią Tomasz Bołt/Polskapresse
Arka Gdynia wygrała z Pogonią Szczecin 2:0 (1:0) w sparingowym meczu piłkarskim, który rozegrany został w Pobierowie. Bramki dla żółto-niebieskich strzelili: Michał Szubert (20), Piotr Tomasik (72).

Pogoń: (I połowa) Janukiewicz - Rudol, Hernani, Fijałkowski, Lewandowski - Małecki, Ouedraogo, Walski, Popara, Kun - Kozłowski. (II połowa) Kudła - Frączczak, Dąbrowski, Rudol, Jałoszyński - Bartoszewicz, Ława, Popara, Akahoshi, Kort - Paczuk

Arka: Szromnik - Cienciała, Juraszek, Marcjanik (46 Jarzębowski), Glauber (46 Radzewicz) - Wiśniewski, Avans, Rzuchowski (46 Pruchnik), Marcus Vinicius (46 Szwoch), Wojowski (46 Tomasik) - Szubert (46 Aleksander)