Club Cream to unikalne miejsce na mapie sopockich klubów. Nowy, zupełnie inny poziom imprezy… Lokal mieści się w budynku bezpośrednio sąsiadującym z plażą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Club Cream to unikalne miejsce na mapie sopockich klubów.


Nowy, zupełnie inny poziom imprezy…


Lokal mieści się w budynku bezpośrednio sąsiadującym z plażą. Wyszukane wnętrza w połączeniu z nowoczesną aranżacją przestrzeni, sprawiają, iż Cream Sopot wpisuje się do grona najbardziej prestiżowych klubów w Trójmieście. Poza oryginalnym wystrojem, gustownie dobraną kolorystyką, głównym atutem klubu jest starannie dobrana muzyka grana przez najlepszych polskich jak i zagranicznych dj’i.

Tak wyjątkowo dobrana kompozycja gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie.
Cream Sopot to dwie Sale: Main Room & Vip Room z gustownie dobranym wnętrzem przeznaczonym dla najbardziej wymagającego klienta gwarantującym zabawę w warunkach najwyższego standardu. Do dyspozycji klienta przeznaczone są trzy profesjonalnie wyposażone bary. Dwa z nich znajdują się w Main Room’ie – przestronnym pomieszczeniu z dużym parkietem do tańca oraz dj’ką. Trzeci natomiast , nieco mniejszy, jednak równie dobrze wyposażony usytuowany jest na antresoli w Vip Roomie’ie.

Oprócz wysublimowanej architektury wnętrza i muzyki o zadowolenie klienta zadba również kompetentny personel, który dołoży wszelkich starań by każda spędzona chwila w klubie Cream Sopot była tą niezapomnianą… Dodatkowym atutem jest fakt, iż w tym klubie bawimy się bez papierosa…, a nasze shoty mają 60 ml bazowego alkoholu!

Jedyne takie miejsce w Trójmieście.
Wszelkie informacje na naszej stronie HYPERLINK http://www.creamsopot.pl
Rezerwacje telefoniczne: 693-77-00-00

Club Cream: Sopot, Al. F. Mamuszki 2

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

imprezowicz (gość)

Bezpieczenstwo w klubie bylo na wysokim poziomie. Ochrona interweniowala przy krzywym spojrzeniu na bramkarza. Czlowiek chce sie wybawic, a moze oberwac od personelu. W Gdansku byly slynne Kazamaty, w Sopocie Cream.

Iva (gość)

Miałyśmy z dziewczynami zarezerwowane miejsce w tym klubie. Przetańczyłyśmy kilka piosenek i w pewnym momencie dj przerwał muzykę i wyszedl. Nikt nie wiedział co się stało. Zrobiła się cisza na sali. Z baru dobiegały nas tylko głupie śmiechy obsługi imprezy. Kiedy zaczęłyśmy dopytywać co się stało, czy będzie muzyka dostałyśmy informację, że mają kontrolę "zaiks" i nic nie wiedzą. Nikt z obsługi do nas nie podszedł, nie przeprosił, nie powiadomił co się wydarzyło i czy impreza będzie kontynuowana. Zabrakło profesjonalizmu ze strony klubu. Cała jego załoga pochowała sie w zakamarkach lokalu i nie było z nimi kontaktu. Naprawdę nie polecam. Wszyscy zaczęli wychodzić, chyba o to im chodziło. Kultury zabrakło. Przemyślcie wiele razy wybierając ten lokal, bo możecie się ogromnie rozczarować. Pytając później ludzi w Sopocie o dobre imprezy mówiąc, że wracamy z Cream wogóle nie byli zaskoczeni potwierdzając nasze rozczarowanie. Ten lokal ma złą opinie wśród ludzi w tym mieście.

były bracownik (gość)

Jedno z najgorszych miejsc w trojmieście!! Jedzenie to syf, na zapleczach jest syf... Brak szacunku do personelu i niewypłacalność.... Nie polecam jako gościom i jako osobom szukającym pracy