Ice Bucket Challenge przeszedł do historii internetu. Przez długie tygodnie internauci oblewali się wodą, nominując swoich znajomych, którzy zazwyczaj z wielką ochotą przyłączali się do zabawy. Teraz użytkownicy sieci mają nową zabawę. To Condom Challenge, internetowe wyzwanie, promujące bezpieczny seks. Zobacz, na czym ono polega!

Tekst należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Blisko rok temu w internecie trudno było nie natchnąć się na filmiki z ludźmi, którzy pozwolili oblać się kubłem z lodowatą wodą. W Ice Bucket Challenge udział wzięło miliony internautów. Czy Condom Challenge przebije popularnością swojego poprzednika?

Condom Challenge to internetowe wyzwanie, promujące bezpieczny seks. Zabawa ma wiele wspólnego z Ice Bucket Challenge, ponieważ uczestnicy wykorzystują w wyzwaniu wodę. Tym razem jednak głównym atrybutem jest prezerwatywa, mająca symbolizować bezpieczny seks. Więcej szczegółów w filmie poniżej.Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rozalia (gość)

Precz z seksistowskimi artykułami! Te wasze kondony to zguba dla narodu polskiego! Społeczeństwo ubożeje w wierze, dzieci coraz mniej, a wy kondony i kondony. Co jeszcze? Na łeb sobie je będziecie zakładać? To i tak lepsze niż... Niedługo już ich nie będzie, nie będzie niczego.
Posłuchajcie radyjka, wieczorem, tam jest wiele ciekawszych rozmów.
Pozdrawiam wszystkich słuchaczy. Rozalia