(© fot.PP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Odpowiedni projekt uchwały, według którego Dorota Bałukoni miałaby od 1 listopada objąć stanowisko skarbnika miasta trafi pod obrady Rady Miejskiej

Słupsk nie miał skarbnika od 1 kwietnia, ponieważ z końcem marca odwołana została ze stanowiska wieloletnia skarbnik Anna Łukaszewicz. Od tego czasu vacat nie był obsadzony. Radni zastanowią się, czy pieczę nad słupskim budżetem oddać w ręce Doroty Bałukonis.

Słupski ratusz ogłosił konkurs na skarbnika miasta

Dorota Bałukonis posiada tytuł zawodowy licencjata w zakresie bankowości i ubezpieczeń. Ukończyła Wydział Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania w Słupsku. Ponadto posiada tytuł magistra w zakresie Pedagogiki resocjalizacyjnej, uzyskany w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku. Przez 10 lat pracowała w słupskich firmach, jako handlowiec i księgowa. Ponadto jest wieloletnim pracownikiem samorządowym. Posiada 8 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości, finansów publicznych oraz kontroli finansowej. Od 7 października 2003 r. zatrudniona była w Urzędzie Miejskim w Słupsku, jako Inspektor w Wydziale Finansowym. Z dniem 20 września 2004 r. Pani Bałukonis objęła stanowisko Kierownika Referatu Dochodów Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Słupsku. Powierzone obowiązki wykonywała rzetelnie i zgodnie z przepisami prawa. Zastępowała również Dyrektora Wydziału Finansowego podczas Jego nieobecności, a od dnia 08 maja 2006 r. do dnia 23.06.2006 r. pełniła obowiązki Dyrektora Wydziału Finansowego. Od dnia 25 lutego 2009 r. Pani Dorota Bałukonis pełni funkcję Skarbnika Gminy Damnica. Zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) kandydatka posiada niezbędne kwalifikacje do objęcia stanowiska Skarbnika Miasta Słupska.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!