Reklama sklepu ze sprzętem elektronicznym, w którym zaśpiewała Ewelina Lisowska została porównana przez internautów do tortur. Przez kilka długich miesięcy piosenkarka atakowała nas utworem emitowanym z bardzo dużą regularnością zarówno w radiu, jak i telewizji. Na tym jednak nie koniec. Po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" sklep znowu zaproponował Lisowskiej udział w reklamie.

Ewelina Lisowska znowu zaśpiewa w reklamie. Znowu nie będziemy mogli się od niej uwolnić?Ewelina Lisowska to piosenkarka znana m.in. z takiego hitu jak "W stronę słońca". Zapewne wielu z nas ma jednak dość melodii tego przebojowego refrenu. Piosenka została wykorzystana w reklamie sieci sklepów Media Expert. W utworze zmieniono także fragment tekstu, którego treść promowała produkty sklepu.

Reklama musiała zostać zauważona, ponieważ pojawiła się we wszystkich mediach. Co więcej, pojawiała się wręcz z zabójczą regularnością. W ub. roku w okresie świątecznym wręcz trudno było natrafić na blok reklamowy, w którym nie pojawiła się młoda wokalistka. Reklama doczekała się również zabawnej reakcji internautów.Jednak, jak zapewne uznali szefowie sklepu, akcje Lisowskiej wzrosły po tym, jak wygrała "Taniec z gwiazdami" i zaproponowali jej udział w kolejnym klipie reklamowym. Czy to oznacza, że przez kolejne święta jesteśmy skazani na reklamę z Eweliną Lisowską w roli głównej?

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hity Internetu

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ash (gość)

Ta nowa reklama jest dużo lepsza od zeszłorocznych! Zobaczcie sami na youtube. Raczej nikogo nie powinna już irytować

6rt67tgugx (gość)

reklama z lisowską to jedyna która mi sie podoba inne to po prostu dla kretynów jakis facet szajby dostaje 10 zł 10 zł wszystko 10 zł to jest dopiero koszmar

przegin (gość)

hahahaha tak do Kevina to dobre porównanie, ciekawe tylko czy będą to puszczać z taką samą częstotiwością jak rok temu

kokos (gość)

Reklama jest kozak! To będzie nowa tradycja jak 25 raz oglądanie Kevin sam w domu ;)
a tak serio to mnie to nie napina bo tv w święta stoi wyłączony ;)

nekromanta (gość)

Przy takim zasięgu reklamy, mało dziwne że zrobią ją też w tym roku. Moim zdaniem i tak wolę ją niż tę konkurencji gdzie obrażają innych.

olo (gość)

Wybornie, będę siedział przed tv i nic więcej i narzekał na reklamę jak rok temu :D Nie wierze że to znowu robią