III liga piłki ręcznej: Spartakus Buk - UKS Salus Przedecz 28:27

GB
Salus Przedecz przegrał z zespołem z Buku
Salus Przedecz przegrał z zespołem z Buku Fot. UKS Salus Przedecz
W drugim swoim meczu w tym sezonie Salus Przedecz przegrał na wyjeździe z zespołem z Buku 28-27.

Pierwsze minuty meczu to konsekwentna gra w ataku. Nie do zatrzymania był Wiktor Zasada oraz bardzo szczelna obrona dyrygowana przez Michała Szymczaka. Przedeccy zawodnicy uzyskali 3 bramkowe prowadzenie.

Niestety w szeregi przedeckiego zespołu wdarło się rozluźnienie oraz brak konsekwencji w ataku, co zaowocowało stratą kilku bramek z rzędu. Zespól z Buku najpierw doprowadził do wyrównania, by po jednej z kontr wyjść na prowadzenie. Impuls do ataku w zespole z Przedcza dał Adam Adamczewski, który obronił rzut karny. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy.

- Przerwa w meczu nie wpłynęła pozytywnie na zawodników SALUS-a. Błędy w obronie i nieskuteczność w ataku spowodowały, że zespół z Buku uzyskał w pewnym momencie 6 bramkowe prowadzenie. Wejście na boisko Michała Maziarza, wprowadziło spokój w szeregach obronnych przedeckiej drużyny. Niestety, pomimo zrywu w ostatnich minutach, zeszliśmy z parkietu pokonani - mówi Adam Adamczewski z UKS Salus Przedecz.

W najbliższą niedzielę, 4 listopada, zespół UKS SALUS Przedecz będzie podejmował u siebie ekipę Rozdrażewa. Początek meczu o godz. 17 w hali sportowej MOSiR w Kole.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!