Salus Przedecz - Spartakus Buk 29:25 [FOTO]

GB
14 kwietnia w obiekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Choceniu, UKS SALUS Przedecz zmierzył się z zespołem Spartakus Buk. Było to ostatnie spotkanie tych zespołów w tym sezonie.

Podopieczni Edwarda Dereszewskiego przystąpili do meczu w okrojonym składzie. Dwóch podstawowych zawodników – Karol Janicki oraz Wiktor Zasada dołączyli do zespołu z kilkuminutowym opóźnieniem.

Początek meczu należał dla przedeckiego zespołu. W 12 minucie na tablicy wyników widniał wynik 7:3. Od tego momentu gra zawodników UKS-u zacięła się. Po kilku minutach mecz się wyrównał i żadnej z drużyn nie udało się uzyskać widocznego prowadzenia. W ostatnich sekundach meczu do bramki gości trafił najskuteczniejszy tego dnia Adam Nowakowski (zdobywca 8 bramek) i zespół UKS SALUS Przedecz schodził po pierwszej połowie z 1-bramkowym prowadzeniem.

Druga połowa to kontrolowanie wyniku przez przedeckich zawodników. Nie uniknęli oni jednak błędów, seryjnie tracąc piłkę w ataku. Dobrze tego dnia spisali się jednak przedeccy bramkarze i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 29:25 (14:13).

UKS SALUS Przedecz: Michalski Damian, Adamczewski Adam – Zasada Wiktor (4), Dopierała Mateusz (2), Janicki Karol (1), Szymczak Michał (1), Hoang Van Dawid (5), Maziarz Michał (2), Kacprzak Damian, Nowakowski Adam (8), Bieniek Kamil (6), Nowakowski Marcin, Czyżnikowski Rafał, Kupczyk Bartosz.

21 kwietnia UKS SALUS Przedecz uda się na mecz do Rozdrażewa. Natomiast 28 kwietnia w hali MOSiR w Kole, podopieczni Edwarda Dereszewskiego zmierzą się z zespołem Polonia Środa Wielkopolska. Stawką meczu będzie 2 miejsce w całych rozgrywkach oraz prawo udziału w turnieju barażowym o awans do II ligi.

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!