UKS Salus Przedecz - UKS Doliwa Rozdrażew 35:25

GB
W niedzielę, 4 listopada, zespół UKS SALUS Przedecz pokonał u siebie ekipę Rozdrażewa 35:25.

Pierwsze dwa mecze w tym sezonie ekipa z Przedcza przegrała. 4 listopada Salus zmierzył się z UKS Doliwą Rozdrażew.

Pierwsze minuty meczu należały dla zawodników Salus-a. W 12 minucie po bramce Adama Nowakowskiego (5 trafień w całym meczu), przedecki zespół prowadził 8-4. Kolejne minuty to seria strat po stronie szczypiornistów Salus-a. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15-15.

- Pierwsze minuty drugiej połowy to chaotyczna gra z obu stron. Szybko jednak zespół z Przedcza odzyskał kontrolę nad spotkaniem. W ataku nie do zatrzymania byli Kamil Bieniek, Wiktor Zasada, Dawid Hoang Van oraz wspomniany już wcześniej Adam Nowakowski - mówi Adam Adamczewski z UKS Salus Przedecz.

Ostatecznie zespół z Przedcza wygrał mecz 35-25.

11 listopada Salus Przedecz rozegra kolejne spotkanie. W meczu na wyjeździe zmierzy się z zespołem ze Środy Wielkopolskiej.

UKS Salus Przedecz - UKS Doliwa Rozdrażew 35:25 (15:15)

Kolo.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0