Tym razem na zdjęciach zobaczymy m. in. Piotra Kędzierskiego i Macieja Musiała ze swoimi dziadkami.

Autorem zdjęć jest Robert Wolański. W sesji do kalendarza Dżentelmeni 2016 wzięło udział ok. 40 gwiazd – aktorów, dziennikarzy, muzyków i sportowców. Na zdjęciach zobaczymy w tym roku m. in. Wojciecha Manna i Krzysztofa Maternę, Martynę Wojciechowską z córeczką, Ewę Chodakowską z mężem, Pawła Małaszyńskiego z żoną czy Danutę Stenkę. Tytuł akcji to: „Wszystko, co najważniejsze w życiu“.

Dochód ze sprzedaży kalendarza Dżentelmeni 2016 zostanie przekazany na fundacje i ośrodki wskazane przez bohaterów zdjęć.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Zobaczcie kulisy sesji zdjęciowej do kalendarza Dżentelmeni 2016

źródło: X-News/DDTVN

Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

I jeszcze rusin oblewająca kwasem wojewódzkiego.Nie , nie, nie chcę takich twarzy oglądać przez miesiąc w kalenarzu.Pomimo zbożnego celu kalendarza nie kupię, nie podobają mi się niektóre zdjęcia i nie chcę tych osoób oglądać.