(© pixabay.com )

Program kolejnego koncertu familijnego złożony będzie z pięknych, tradycyjnych polskich kolęd. Będą także kolędy współczesne i piosenki zimowe. Liczymy także na wspólne śpiewanie. W roli solistów-wokalistów wystąpią słupscy wykonawcy: Aleksandra Bartosiak, Roksana Białek, Kamila Bilińska, Renata Boniecka, Aleksandra Cybula, Katarzyna Dacków, Krzysztof Ernestowicz, Paulina Fiedotow, Anna Jakubowska, Paulina Kasperek, Szymon Kołodziejczyk, Piotr Kłusek, Dominik Kwiatkowski, Paulina Łaga, Eliza Prasowska. Wszystkim towarzyszyć będą słupskie chóry: Młodzieżowy Chór Fantazja z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Chór PSM I i II st., które prowadzi Lilianna Zdolińska oraz Młodzieżowy Chór Kantele z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 prowadzony przez Jolantę Otwinowską.

Orkiestrę poprowadzi Bohdan Jarmołowicz, a koncert zapowiadać będzie Beata Młyńczak.

Niedziela, 22 stycznia 2017 godz. 12:00, bilety: 20/15 zł

Oglądaj także: Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Słupska


Czytaj także

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  AUTYŚCI (z)BAWIENIA (gość)

  PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli „DZIWNY JEST TEN ŚWIAT” CHORYCH NA SCHIZOFRENIĘ (z)BAWIENIA W PiS – lamowskiej OJCZYŹNIE „CZY WAM SIĘ PODOBA, CZY NIE I BASTA” JAK KURIA JEGO MAĆ. :

  Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

  1) kz nszz solidarnosc organistow
  2) kz nszz solidarnosc organistow (od 2 do 9 [3; 4; 5; 6; 7 i 8 niedostępne] )
  3) kz nszz solidarnosc organistow 10

  Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

  kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

  W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.


  Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

  Całą charakterystykę sytuacji PiS – lamu od „wygranych” wyborów 2015 do paPIESKICH ŚWIATOWYCH DNI ŚW.(ira) 2016 r. w Krakowie zawierają „DZIENNIKI ZWIĄZKU” do dnia 21.XI.2016 r.

  NIE WIERZYSZ? - zobacz!  RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

  NIE WIERZYSZ? - zobacz!


  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC )