Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lęborczanin wygrał auto w loterii paragonowej. Mieszkaniec Lęborka zwyciężył w pierwszym losowaniu Narodowej Loterii Paragonowej. W październiku zarejestrował on na stronie loterii 20 paragonów, w tym ten jeden, który wymieni na Opla Astrę. Sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon, otrzyma iPada Air2.

Lęborczanin wygrał auto w loterii paragonowej. Jak podaje Ministerstwo Finansów, w pierwszym losowaniu Narodowej Loterii Paragonowej pan Adam z Lęborka zarejestrował 20 paragonów. Jeden z nich został wybrany podczas losowania nagrody głównej, którą był Opel Astra. Na stronie loterii paragonowej zwycięzca zarejestrował w miesiącu poprzedzającym losowanie, tj. w październiku, dokładnie 20 paragonów. Pan Adam twierdzi, że zarejestrował się na stronie loterii w październiku. " Długo nie mogłem uwierzyć, że zwyciężyłem" - mówił szczęśliwy zwycięzca. Sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon otrzymał iPada.

Czytaj również:Gimnazjaliści w Stralsundzie

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-maila z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Następnie organizator loterii skontaktował się z nimi telefonicznie. Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania w którym bierze on udział, ponieważ posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.). Są one weryfikowane przez Ministerstwo Finansów, a o wyniku uczestnik dowiaduje się najpóźniej w ciągu 14 dni. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii.

Czytaj również:Powiat lęborski nie chce województwa środkowopomorskiego[/a

Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkaniec (gość)

Pan Adam robił chyba zakupy w sklepie stąd paragon .Bo chyba nie od mechanika lub dentysty to w Lęborku graniczy z cudem.