(© Mat. policyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce słupskich policjantów wpadła 49 letnia kobieta, która w jednym z lokalnych marketów usiłowała dokonać kradzieży artykułów spożywczych. Podczas jej przeszukania okazało się, że zatrzymana ubrana była na tzw. cebulę i miała na sobie kilkanaście sztuk markowej odzieży z przypiętymi klipsami alarmu.

Jak ustalili policjanci, wszystkie z tych rzeczy o łącznej wartości blisko 2 tyś złotych, skradzione zostały tego samego dnia w innym markowym sklepie na terenie Słupska. Za kradzież grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek przed południem policjanci ze Słupska zatrzymali kobietę podejrzewaną o kradzież artykułów spożywczych. Podczas jej legitymowania, uwagę policjantów wzbudziło dziwne zachowanie kobiety. Nie mogła się swobodnie poruszać gdyż jak się później okazało miała ubrane na sobie kilkanaście warstw różnego rodzaju odzieży.

Do koszulek, bluzek, spodni i szalików, przypięte były białe klipsy zabezpieczeń sklepowych. 49-letnia mieszkanka gminy Słupsk w podręcznym plecaku ukryła kilka par butów sportowych oraz biżuterię tombakową. Jak ustalili policjanci wszystkie z tych rzeczy skradzione zostały tego samego dnia w innym sklepie z odzieżą markową .

Ich wartość właściciele sklepu wycenili na kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

Zatrzymana kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi jej kara nawet do 5 lat.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!