Olszewski Sławno przegrali drugi raz z Wichrem. Są poza podium

Tomasz Turczyn
Olszewski i Synowie Sławno przegrali mecz nr 2 z SKS Eko Wicher 62:71. Tym samym stan rywalizacji zakończył się wynikiem 2:0 dla Wietrznych i to oni zajęli trzecie miejsce w Maszbud Słupskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Pierwsze miejsce dla Kabatu, który ograł Lekarza Domowego również 2:0.

Olszewski i Synowie - SKS Eko Wicher 62:71, kwarty: (12:15, 20:16, 13:24, 17:16).

Punkty dla Olszewskich: T. Godula - 4, K. Nieckarz - 2, K. Szczęsny - 8, J. Majchrzak - 15, M. Wojciechowski - 11, M. Podwałka - 16 (3x3), D. Miszke - 2, G. Wójcicki - 4.

Sławnianie do przerwy wygrywali 32:31, ale Wietrzni mieli zapas 16 "oczek" z pierwszego meczu. Trzecia kwarta zakończyła się 45:55 dla Wichru, który kontrolował mecz w IV odsłonie i nie dał sobie wydrzeć wygranej.