(© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nowa część CH Jantar w całości zostanie otwarta pod koniec miesiąca. Pierwsze sklepy swoje podwoje dla klientów otworzą już 15 listopada. Będzie to m. in. sklep odzieżowy New Yorker i perfumeria Sephora

W nowej części CH Jantar znajdą się również Pull&Bear, Reporter, Diverse, Ryłko, Zara, Berska i Stradivarius.Powstaną także restauracje, sklepy fitness i kręgielnia. W 2012 roku pojawi się również Multikino. Po zakończeniu budowy obiekt będzie miał ponad 45 tys. m kw.

Zobacz także: Słupsk. Rozbudowa CH Jantar

Podczas otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji. Sephora 15 listopada będzie czynna w godzinach 9.00-21.00. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej 196 m2, mieszczący się na parterze centrum handlowego, będzie 87. lokalizacją Sephora w Polsce. Wszystkie osoby, które w tym dniu odwiedzą salon perfumeryjny Sephora, będą mogły skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów, a do każdego zakupu zostanie dołączony miły upominek. Odwiedzający nową perfumerię w centrum handlowym Jantar będą mieć także okazję do skorzystania z bezpłatnych makijaży wykonywanych przez wizażystów Sephora.

Natomiast, New Yorker lider mody młodzieżowej, który otworzy swój sklep w Galerii Jantar, wśród wielu atrakcji przygotowanych dla klientów zaprezentuje także najnowszą kolekcję. Oprócz specjalnych zniżek na stroje i konkursów 15 listopada w New Yorkerze zabrzmią najlepsze hity muzyki rozrywkowej grane na żywo przez DJ-a.

Codziennie rano najświeższe informacje ze Słupska prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!