Pierwszy w Słupsku prywatny żłobek rozpocznie od 1 września swoją działalność. Placówka ma spore szanse na powodzenie bo w mieście brakuje około 200 miejsc w publicznych żłobkach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwszy w Słupsku prywatny żłobek rozpocznie od 1 września swoją działalność. Placówka ma spore szanse na powodzenie bo w mieście brakuje około 200 miejsc w publicznych żłobkach. Grupa będzie liczyła około 15 dzieci ale jeśli będzie taka potrzeba to jest możliwość stworzenia kolejnej. Żłobek mieścić się będzie w prywatnym domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dziećmi zajmie się wykwalifikowana kadra. Maluchy będą miały zajęcia z gimnastyki, muzykoterapii, rytmiki. Będą też: dogoterapia i lekcje hiszpańskiego oraz taniec towarzyski.Żłobek będzie się znajdował w willi przy ul. Bukowej na Osiedlu Akademickim.

Spotkania z chętnymi rodzicami odbywają się do końca sierpnia w każdą środę w godz. 17-19 przy ul. Bukowej 32 A, tel. 662 073 579 lub 519 657 886.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomasz (gość)

Szanowni Państwo,
Od Września w Słupsku otwarty jest nowy prywatny żłobek Jagódki. Placówka mieści się przy ulicy Banacha 15 i jest otwarta od 6:30 do 18:00. Serwujemy pełne wyżywienie z własnej kuchni. Jedzonko jest smaczne, urozmaicone i zdrowe. Mamy piekne, duże, kolorowe sale zabaw z bezpośrednim połączeniem z sypialniami. Wierzymy, że stworzone warunki spełnią oczekiwania Państwa oraz wszystkich dzieciaczków.
Serdecznie zapraszamy!
http://www.zlobek-jagodki.pl/
Druga strona www
http://www.żłobek-słupsk.pl/
Wszelkie pytania proszę kierować pod numerem telefonu 693 671 222