Sukcesy tancerek z Kwadratu. Przywiozły worek medali!

Zbigniew Marecki
Worek medali przywiozły tancerki ze słupskiego Klubu Kwadrat z Tanecznych Mistrzostw Polski w Goleniowie

W tegorocznej edycji mistrzostw tancerki z Klubu Kwadrat, przygotowane przez instruktor tańca Małgorzatę Węc, wywalczyły kilka znaczących nagród.

W kategorii disco show zespół DUET zajął 1 miejsce. Takie samo miejsce zajęło również RTIO w kategorii artistic show.

Zespół Juniorek wywalczył 2 miejsce w kategorii pop Dance, a także zajął 4. miejsce pucharowe w kategorii disco show i 4 miejsce w artistic show. Natomiast Zespół dziecięcy zajął 4. miejsce pucharowe w kategorii disco show