The Cure wystąpi w Atlas Arenie 20 października 2016. Bilety od 179 zł.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Legendarny brytyjski zespół rockowy wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie 20 października. Koncert organizuje Live Nation.

Zespół zagra 30 koncertów w 17 europejskich krajach jesienią 2016 roku. W ostatnich latach zespół zagrał szereg koncertów w Londynie i był gwiazdą większości najważniejszych europejskich festiwali, w tym Roskilde, Werchter, Reading & Leeds, Pinkpop, Hurricane & Southside, Paleo, Vieilles Charrues, BBK, Belfort, Optimus Alive!, Primavera.

Podczas kocertu w ramach trasy "The Cure tour 2016" wystąpią:Robert Smith (głos/gitara), Simon Gallup (bas), Jason Cooper (perkusja), Roger O'Donnell (klawisze) i Reeves Gabrels (gitara). Supportem na całej trasie będzie The Twilight Sad.

Bilety

Bilety trafią do sprzedaży 26 listopada o godz. 10. Będzie można je kupić w cenie 179 - 299 zł na www.livenation.pl.


Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Juliette (gość)

Trzeba iść!!! Byłam na ich pierwszym polskim koncercie -kwiecień 2000 rok, też w Łodzi....Rany! To było 15 lat temu...Wtedy ukazał się album Bloodflowers... :)