(© fot.PP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do odbiorców prąd ma wrócić w dniu dzisiejszym. Energetycy dokładają starań by w najszybszym czasie naprawić uszkodzone linie.

Jak informuje rzecznik Energi w Słupsku, Małgorzata Robińska w terenie nieprzerwanie pracuje 55 brygad pogotowia energetycznego. Ich pracę wspiera Regionalna Dyspozycja Mocy w Słupsku w liczbie 15 dyspozytorów. Do wykonania zostały najtrudniejsze naprawy przy których niezbędny jest specjalistyczny sprzęt.

Na energię elektryczną czekają jeszcze mieszkańcy miejscowości takich jak: Bukowo, Domaradz, Karzcino, Kępno, Kluki, Krzynka, Łysomice, Łękawica, Siemianice, Wicko Morskie, Wielogłowy, Wieszyno, Wiklino, Wrzeście, Zagórzyczki, Zieleniec, Zelkowo, Brzezinka.

Wichura zdemolowała powiat słupski

- Szacujemy, że przy sprzyjających warunkach w dniu dzisiejszym uda się naprawić uszkodzenia sieci w stopniu pozwalającym na przywrócenie zasilania u wszystkich naszych klientów - dodaje Robińska.

Codziennie rano najświeższe informacje ze Słupska prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!