Wiesław Kamiński, obecnie prezes Aukcji Rybnej w Ustce Wiesław Kamiński, obecnie prezes Aukcji Rybnej w Ustce

Wiesław Kamiński, obecnie prezes Aukcji Rybnej w Ustce (© arch)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prezes Aukcji Rybnej uzupełnieni zarząd województwa pomorskiego. Głosowanie nad jego kandydaturą odbyło się wczoraj podczas sesji sejmiku wojewódzkiego

Wnioskodawcą kandydatury Wiesława Kamińskiego był marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.
– Nie ukrywam, że bardzo mi zależało by był to ktoś z obszaru ziemi słupskiej - mówi Mieczysław Struk. – Mam nadzieję, że dzięki temu identyfikacja mieszkańców ziemi słupskiej z Pomorzem i Gdańskiem jako stolicą województwa będzie silniejsza.
W zarządzie województwa pomorskiego Kamiński będzie zajmował się zagadnieniami z zakresu gospodarki morskiej i polityki rybackiej. Będą to zagadnienia z zakresu rozwoju obszarów wiejskich zależnych od rybołówstwa oraz zagadnienia z zakresu ochrony środowiska, w tym parków krajobrazowych.
Marszałek Mieczysław Struk nie ukrywa, że w ręce nowego członka zarządu województwa chciałby również powierzyć tak ważne zagadnienie jak program przeciwpowodziowy dla Żuław i Program Operacyjny "Ryby 2007 - 2013".

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Platforma to potrafi się ustawić, teraz zaczną robić długi w województwie. Jeden drugiego popycha i to jest ten cud Tuska, chyba zapiszę się do Platformy. Też chcę cudu....