Kadr z filmu "Focus" Kadr z filmu "Focus"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To nie Jamie Foxx, a Will Smith miał zagrać główną rolę w filmie "Django". W jednym z ostatnich wywiadów Will Smith wyznał, że odmówił udziału w filmie, gdyż nie wierzy w przemoc jako reakcję na przemoc, a zło można przezwyciężyć jedynie miłością.

"Nie możemy patrzeć na to, co się wydarzyło w Paryżu i chcieć kogoś za to zaj... Przemoc wyzwala przemoc. Nie potrafiłem uwierzyć w to, że przemoc jest odpowiedzią. Odpowiedzią powinna być miłość" - czytamy w wywiadzie dla "Hollywood Reporter".

Will Smith znany jest z promowania idei pokoju i głoszenia mów motywacyjnych. W jednym z programów telewizyjnych opowiadał o działaniu prawa przyciągania.

Filmy, w jakich gra, zwykł dobierać właśnie według tego kryterium - produkcja ma nieść pozytywny przekaz. Tak jak w przypadku "1000 lat po Ziemi" czy "Focus". W 2017 roku zobaczymy "Hancock 2" i "Bad Boys 3" z jego udziałem.

Filmy

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Więcej na temat: