Dziewcząt, które zgłosiły się na casting, pomimo tremy nie opuszczał dobry humor

Dziewcząt, które zgłosiły się na casting, pomimo tremy nie opuszczał dobry humor (© Apr-sas)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Redzikowo W sobotę 23 stycznia 2010 roku w Parku Wodnym Redzikowie przeprowadzony został casting do Wojewódzkich Wyborów Miss. Komisja konkursowa wybrała trzy dziewczyny ze Słupska, dwie z Bierkowa oraz po jednej z Ustki, Krępy i Gałęzinowa.

Laureatki castingu będą reprezentować rejon słupski w wyborach Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej i Wyborów Miss Ziemi Pomorskiej. Pretendentkami do korony najpiękniejszej nastolatki w województwie pomorskim będą Roksana Wagner ze Słupska, Joanna Śledź z Ustki, Monika Wielba z Gałęzinowa i Eliza Gierłowska z Krępy. Wśród pełnoletnich kandydatek do tytułu miss jury zakwalfikowało Paulina Jędrzejczak i Adrianna Wolska z Bierkowa oraz Patrycja Domaradzka i Katarzyna Świerczewska ze Słupska.

Dziewczęta zaprezentowały się w sukniach wieczorowych, a pełnię wdzięków kandydatek do tytułu miss można było podziwiać podczas ich prezentacji w strojach kąpielowych. W otoczeniu parku wodnego w Redzikowie, w tropikalnej atmosferze dziewczyny zachwycały jurorów wdziękiem, który był jednym z kryterium wyboru. Ponadto jury zwracało uwagę na wzrost i sposób poruszania się. Warto zaznaczyć, że najwyższa z dziewcząt miała 177 cm wzrostu.

W tym roku Wojewódzkie Wybory Miss odbędą się 17 kwietnia w Jezierzycach. Laureatka będzie reprezentowała województwo w finale konkursu Miss Polski 2010.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!