Bez wygranej

res
Tylko pierwsze dwa sety spotkania II ligi siatkówki kobiet pomiędzy AZS Słupsk a Powiatem Kołobrzeg okazały się wyrównane. Starcie dwóch najsłabszych zespołów grupy pierwszej nie stało na najwyższym poziomie.

Tylko pierwsze dwa sety spotkania II ligi siatkówki kobiet pomiędzy AZS Słupsk a Powiatem Kołobrzeg okazały się wyrównane. Starcie dwóch najsłabszych zespołów grupy pierwszej nie stało na najwyższym poziomie. Obie drużyny zdobywały punkty seriami, miały bardzo dużo przestojów a o wielu akcjach decydował przypadek.

Pierwszy set to początkowo niemrawa gra obu drużyn z której pierwsze przebudziły się kołobrzeżanki. Od prowadzenia miejscowych 11:9 wyszły na stan 18:13 i potem 22:17 by po chwili triumfować. W drugim było odwrotnie, zadowolone zawodniczki Powiatu oddały inicjatywę gospodyniom i zaczęły grę dopiero pod koniec seta, gdy było już nieco za późno. Stąd koncentracja słupszczanek, więcej walki i zwycięstwo 25:23. Następne dwa to już jednostronne widowisko, które nie mogło się podobać wciąż licznie przybywającym do sali przy Zaborowskiej kibicom ze Słupska. Powiat bardzo łatwo osiągnął przewagę i wygrał.

W słupskim zespole zabrakło Moniki Naczk. Rundę zasadniczą AZS Słupsk kończy więc bez wygranej.
Teraz zawodniczki w II lidze mają przerwę i zaczynają rundę play off, pierwsza odbędzie się w dniach 7-8 lutego. AZS Słupsk walczyć będzie z z Zawiszą Sulechów a Powiat Kołobrzeg z Pałacem II Bydgoszcz. Spotkania rozgrywane są do trzech zwycięstw. Przegrani z tych par walczą o utrzymanie w lidze. Spada jeden zespół.