Czarnych finał pewny

Jacek Żukowski
Młodziczki Czarnych zapewniły już sobie udział w dalszych rozgrywkach.
Kolejne sukcesy zanotowały na boiskach siatkarskich zawodniczki Czarnych Słupsk. Dwa zwycięstwa odniosły młodziczki Czarnych Słupsk w drugim półfinale ligi województwa pomorskiego.

W miniony weekend mecze rozgrywane były w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Ogólnokształcących przy ulicy Zaborowskiej w Słupsku. Podopieczne Marka Majewskiego pokonały Gedanię Gdańsk 2 do 0 w setach 25:11 i 25:14, a następnie w takim samym stylu wygrały z drużyną Gokowianki Morzeszczyn w setach 25:8 i 25:10. W innym spotkaniu Gokowianka wygrała z Gedanią 2:1. W najbliższy weekend w Gdańsku rozegrany zostanie trzeci półfinał, jednak słupska ekipa zapewniła sobie już wcześniej awans do dalszych gier. Dziewczęta Czarnych grają w składzie: Dorota Dydak, Kamila Dzierżyńska, Olga Bąki, Barbara Bąk, Marzena Zawistowska, Katarzyna Brzecka, Marzena Skibińska.
Gorzej poszło kadetkom Czarnych, które przegrały w Gdańsku z miejscową Gedanią 0:3.