Decydujące starcia

jj
Rozpoczęły się decydujące mecze o miejsca w pierwszej czwórce w Słupskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W sobotę w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Słupsku drużyna Mecenasa przegrała z Relaksem 1:2.

Rozpoczęły się decydujące mecze o miejsca w pierwszej czwórce w Słupskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W sobotę w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Słupsku drużyna Mecenasa przegrała z Relaksem 1:2. W poszczególnych setach było 26:24, 23:25, 8:15. Do najlepszych graczy w tym meczu należeli Robert Nowak i Michał Huzarski. W innym meczu o miejsce 1 - 4 Plast Team uległ Kołczygłowom 0:2. W poszczególnych setach było 21:25 i 19:25. Do wyróżniających się zawodników należeli Marcin Miller i Arkadiusz Solak. W rywalizacji o miejsca 5 -8 Miko wygrało z Victorią 2:0. Najlepsi gracze w tym pojedynku to Piotr Filipkowski i Sławomir Miluski. W innym meczu o miejsca 5 - 8 zespół Laguny przegrał z City Barem 1:2. W tym spotkaniu do wyróżniających się siatkarzy należeli Dariusz Grabowski i Paweł Błaszczyk. W meczach o miejsca 9 - 14 padły następujące wyniki: Centrum Kształcenia Praktycznego przegrało z 7 Brygadą Obrony Wybrzeża 1:2, Smoki pokonały Drużynę Ratusza 2:1, Trafic wygrał z Ekonomikiem 2:0. Kolejne decydujące mecze siatkarze amatorzy rozegrają 8 kwietnia w hali sportowej przy ulicy Zaborowskiej w Słupsku.