I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "Kaszubski Stolem" w Kartuzach trwa. Do przerwy wystąpiły dzieci młodsze, do 11 lat oraz dwie grupy cheerleaderek z Gdyni - Dziesiąteczka i Dziesiątka.
Organizatorem turnieju jest Agencja Artystyczna Bravo z Lęborka.
>>> I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - zdjęci cz. 2
>>> I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - zdjęcia cz. 3
>>> I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach - zdjęcia cz. 4
WYNIKI I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU FORMACJI TANECZNYCH „KASZUBSKI STOLEM” KARTUZY 2017:
MINIFORMACJE I FORMACJE INNE FORMY TAŃCA DO 8 LAT:
I CZARODZIEJKI RUMIA
II WESOŁE NUTKI GDAŃSK
III BĄBELKI MINI WEJHEROWO
MINIFORMACJE INNE FORMY TAŃCA 9-11 LAT:
I BĄBELKI WEJHEROWO
II CZAROWNICE RUMIA
FORMACJE JAZZ DANCE DO 8 LAT:
I CZARODZIEJKI RUMIA
II SKY STEP BRUSY
MINIFORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY 9-11 LAT:
I BĄBELKI WEJHEROWO
II AGAT V STRYKÓW
III CZAROWNICE RUMIA
MINIFORMACJE HIP-HOP DO 8 LAT:
I MIRAGE MINI GDAŃSK
II MIŚKI CREW GDAŃSK
FORMACJE INNE FORMY TAŃCA 9-11 LAT:
I KONTRA VI BYDGOSZCZ
II SERDUSZKA GDYNIA
III KINGSIKI MODERN GDYNIA
III JUNIORKI AMATORKI KĘPICE
IV INSOMNIA GDAŃSK
V SŁONECZKA GDYNIA
VI TROP DANCE KIEŁPINO
MINIFORMACJE HIP-HOP 9-11 LAT:
I MAGNETICA KIDS SŁAWNO
I MINI BRAVO LĘBORK
II NUMA CREW GDAŃSK
III MINI BRAVO II LĘBORK
MINIFORMACJE JAZZ DANCE DO 15 LAT:
I SHADOW RUMIA
II ARABESKA II CHOJNICE
II CZAROWNICE RUMIA
FORMACJE JAZZ DANCE 9-11 LAT:
I BĄBELKI WEJHEROWO
II CZAROWNICE RUMIA
III AGAT V STRYKÓW
FORMACJE HIP-HOP DO 11 LAT:
I MINI BRAVO LĘBORK
II NUMA CREW GDAŃSK
III BLAZE JUNIOR BRUSY
IV MIRAGE GDAŃSK
FORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY 9-11 LAT:
I KONTRA VI BYDGOSZCZ
II AGAT V STRYKÓW
III CZAROWNICE RUMIA
III KINGSIKI MODERN GDYNIA
IV SŁONECZKA GDYNIA
V SPINKI 2 RUMIA
VI SERDUSZKA GDYNIA
FORMACJE CHEERLEADERS OPEN
I DZIESIĄTECZKA GDYNIA
II DZIESIĄTKA GDYNIA
MINIFORMACJE INNE FORMY TAŃCA 12-15 LAT:
I SHADOW RUMIA
II PEREŁKI LEŹNO
III EL’ DANCE MINI GDYNIA
III BLAZE BRUSY
MINIFORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY POWYŻEJ 15 LAT:
I BACCARA WEJHEROWO
II KONTRA V MINI BYDGOSZCZ
II AGAT I STRYKÓW
MINIFORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 LAT:
I SHADOW MARTA MIOTKE
II BACCARKI WEJHEROWO
III KONTRA IV MINI BYDGOSZCZ
III S.T.E. PROJECT GDYNIA
MINIFORMACJE HIP-HOP OD 12 LAT:
I FREAKY STEPS KIDS SŁUPSK
II BRAVO LĘBORK
III BRAVO II LĘBORK
IV EL’ DANCE MINI GDYNIA
V BLAZE BRUSY
VI FLASH CREW GDAŃSK
FORMACJE INNE FORMY TAŃCA 12-15 LAT:
I RAPSODIA ŻUKOWO
II EL’ DANCE MODERN GDYNIA
III APLAUZ II STARGARD
IV ISKRY KIEŁPINO
FORMACJE JAZZ DANCE POWYŻEJ 15 LAT:
I BACCARA WEJHEROWO
II AGAT I STRYKÓW
III APLAUZ I STARGARD
FORMACJE HIP-HOP OD 12 LAT:
I THE BEST OF BLITZ GDAŃSK
I BRAVO LĘBORK
FORMACJE SHOW DANCE OD 12 LAT:
I BACCARKI WEJHEROWO
II AGAT I STRYKÓW
III AGAT III STRYKÓW
FORMACJE INNE FORMY TAŃCA POWYŻEJ 15 LAT:
I KONTRA V BYDGOSZCZ
II AGAT I STRYKÓW
III RAPSODIA ŻUKOWO
IV APLAUZ I STARGARD
V RAPSODIA ŻUKOWO
FORMACJE JAZZ DANCE 12-15 LAT:
I SHADOW RUMIA
II AGAT III STRYKÓW
III KORRIGANS GDYNIA
III SILENCE RUMIA
FORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 LAT:
I AGAT III STRYKÓW
II BACCARA JUNIOR WEJHEROWO
III SHADOW RUMIA
III KONTRA IV BYDGOSZCZ
IV SILENCE RUMIA
V APLAUZ II STARGARD
FORMACJE TANIEC WSPÓŁCZESNY POWYŻEJ 15 LAT:
I TRAFFIC GDAŃSK
II AGAT I STRYKÓW
III APLAUZ I STARGARD
III RAPSODIA ŻUKOWO
Wystąpili:
Miniformacje i formacje inne formy tańca do lat 8 - na końcu opiekun grupy
Wesołe Nutki, Gdańsk, Agnieszka Krause
Bąbelki Mini, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Czarodziejki, Rumia, Marta Miotke
Miniformacje i inne formy tańca 9-11 lat
Czarownice, Rumia, Marta Miotke
Bąbelki, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Formacje jazz dance do 8 lat
Sky Step, Brusy, Dominika Kołodziej
Czarodziejki, Rumia, Marta Miotke
Miniformacje - taniec współczesny 9 - 11 lat
Agat V, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Bąbelki, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Czarownice, Rumia, Marta Miotke
Miniformacje hip-hop do 8 lat
Mirage Mini, Gdańsk, Jolanta Kalisz
Miśki Crew, Gdańsk, Jolanta Kalisz
Formacje inne formy tańca 9-11 lat
Serduszka, Gdynia, Adrianna Kubik
Insomnia, Gdańsk, Agnieszka Krause
Słoneczka, Gdynia, Adrianna Kubik
Kontra V I, Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
Trop Dance, Kiełpino, Anna Kasprzycka
Kinsgiki Modern, Gdynia, Aleksandra Kasprzyk
Miniformacje hip-hop 9-11 lat
Magnetica Kids, Sławno, Agata Ludwikowska – Kaczan
Mini Bravo II, Lębork, Piotr Zagrodnik
Numa Crew Mini, Gdańsk, Jolanta Kalisz
Mini Bravo, Lębork, Piotr Zagrodnik
Miniformacje jazz dance do 15 lat
Czarownice, Rumia, Marta Miotke
Arabeska II, Chojnice, Dominika Kołodziej
Shadow, Rumia, Marta Miotke
Formacje jazz dance 9- 11 lat
Agat V, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Bąbelki, Wejherowo, Elżbieta Czeszejko
Czarownice, Rumia, Marta Miotke
Formacje hop- hop do 11 lat
Mirage, Gdańsk, Jolanta Kalisz
Blaze Junior, Brusy, Dominika Kołodziej
Numa Crew, Gdańsk, Jolanta Kalisz
Mini Bravo, Lębork, Piotr Zagrodnik
Formacje taniec współczesny 9 – 11 lat
Słoneczka, Gdynia, Adrianna Kubik
Juniorki Amatorki, Kępice, Sylwia Ziemska
Spinki 2, Rumia, Małgorzata Bielecka
Serduszka, Gdynia, Adrianna Kubik
Agat V, Stryków, Agnieszka Waszkiewicz
Kontra VI, Bydgoszcz, Dorota Przywara – Kaps
Czarownice, Rumia, Marta Miotke
Kinsgiki Modern, Gdynia, Aleksandra Kasprzyk
Formacje cheerleaders open
Dziesiąteczka, Gdynia, Izabela Sobiecka
Dziesiątka, Gdynia, Izabela Sobiecka
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?