Wybierz region

Wybierz miasto

  ANNA MARIA JOPEK KWARTET - KONCERT

  Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
  Słupsk, ul. Jana Pawła II/3, +48 59 842 63 38

  19:00 - 21:00 Sobota, 16 marca

  Zapraszamy na wyjątkowy koncert ANNY MARII JOPEK, która wystąpi 16 marca 2019 roku w sali słupskiej Filharmonii ze znakomitym zespołem muzyków.
  Wirtuozeria, erudycja, pasja improwizacji i radość bycia razem — tak najkrócej można opisać Kwartet Artystki. To team frontmanów i postaci pierwszoligowych na polskiej scenie jazzowej. Muzycy żonglują z łatwością kolorami, formami i stylem.
  Po sukcesie albumu „Minione” (płyta uzyskała status podwójnej platyny), licznych koncertach, zarówno w Polsce, jak i za granicą, Anna Maria Jopek stawia sobie kolejne wyzwanie. W październiku 2018, wspólnie z Branfordem Marsalisem, wydała album pt. „Ulotne”, który wymyka się stylistycznej klasyfikacji, szeroko interpretuje motywy słowiańskie w skalach, poetyce i nastroju. Znajdziemy na nim także osobiste tematy AMJ, często inspirowane ludowymi wątkami.
  Na koncercie w Słupsku usłyszymy niektóre utwory z nowej płyty, jak i dobrze już znane kompozycje. Wokalistce na scenie towarzyszyć będą: Krzysztof Herdzin (fortepian), Robert Kubiszyn (gitara basowa), Paweł Dobrowolski (perkusja).
  Sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzi kasa Filharmonii w Słupsku, tel. 59 842 38 39, e-mail: impresariat@sinfoniabaltica.pl oraz portal: www.kupbilecik.pl .
  ANNA MARIA JOPEK - wokalistka, songwriterka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka.
  Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawa w klasie fortepianu. Nagrywa i koncertuje na całym świecie. Na światowych scenach występowała z takimi artystami, jak m.in.: Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa czy Gonzalo Rubalcabą. W 2017 w noworocznym koncercie telewizyjnym spontanicznie zaśpiewała w duecie ze Stingiem. Od 2000 roku jej płyty wydawane są na wszystkich kontynentach. Tylko w Polsce rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje, najbardziej ceni sobie kameralne muzyczne spotkania z publicznością.
  Śpiewała na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, w Hamer Hall w Melbourne. Nagrywała w studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku.

  Cena biletu Opis
  110złprzedsprzedaż ( do 28 II 2019)
  120złod 1 marca 2019

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Selfie w okularach

  Selfie w okularach