Wybierz region

Wybierz miasto

  Dr. Hackenbush

  Motor Rock Pub
  Słupsk, ul. Anny Łajming/3, +48 50 410 10 24

  20:00 Sobota, 7 lutego

  • 20zł

  Dr. Hackenbush

  Dr. Hackenbush to najbardziej obsceniczny zespół ze wszystkich. Jednocześnie bardzo wesoły i rozrywkowy. Okrzyknięty najbardziej kultowym zespołem wszech czasów. To wielki as trójmiejskiej sceny muzycznej, który z jednej strony zadziwia doskonałą muzyką rockową własnego autorstwa, a z drugiej masakruje poetycko frywolnymi, aranżacjami kultowych przebojów najwiekszych światowych tuzów, jak "Beatlesi", "Stonsi" czy "Kinksi".

  Swoją działalność rozpoczęli na przełomie lat 70 i 80. Przez kilka lat grali koncerty w Polsce i poza granicami. Zagrali wspólne trasy z TSA, Lombard, Kombi oraz szwedzką grupą Hurrah. Pojawili sie w muzycznym filmie telewizyjnym Boso do marzeń. W tym czasie nagrywali również utwory dla Polskiego Radia Gdańsk, z których "Mój pociąg ostatni" przyniósł ogromną popularność, utrzymując się tygodniami na listach przebojów. W roku 1984 zespół zawiesił działalnosc koncertową. Pierwszy koncert po reaktywacji odbył się 29 marca 2009 roku w gdyńskim klubie "Ucho" i został zarejestrowany z myslą o wydaniu plyty DVD a z końcem roku 2010 nagrana została studyjna płyta "Córka generała".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Selfie w okularach

  Selfie w okularach