Stojaki rowerowe od Allegro pojawiły się w Słupsku

2013-09-13 10:46:03

W Słupsku pojawiły się stojaki rowerowe ufundowane przez Fundację Allegro All For Planet. Stojaki stanęły przed przed Centrum Organizacji Pozarządowych. Stojaki są w całości finansowane przez Fundację - która opłaca ich produkcję, montaż, ubezpieczenie, a także serwis raz na 12 miesięcy (i w razie potrzeby również naprawy pozaserwisowe).
Stojaki pojawią się w Słupsku dzięki aktywności słupszczan uczestniczących w akcji "Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie". Jej celem było wyłonienie miast, w których pojawią się oryginalne stojaki rowerowe.
Słupsk znalazł się wśród 16 polskich miast, w których staną nowe stojaki rowerowe, w całości ufundowane przez Fundację Allegro All For Planet.

Jesteś na profilu Hubert Bierndgarski - stronie mieszkańca miasta Słupsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.