Strata seta lidera

res
Kolejne mecze rozegrały drużyny walczące w Słupskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Nadal bez porażki pozstaje lider Klub Siatkarski z Kołczygłów. W minionej kolejce stracił jednak kolejnego seta.

Kolejne mecze rozegrały drużyny walczące w Słupskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Nadal bez porażki pozstaje lider Klub Siatkarski z Kołczygłów. W minionej kolejce stracił jednak kolejnego seta. Wyniki spotkań: CKP - Smoki 2:0 (25:13, 25:9), wyróżniajacymi się zawodnikami byli Leszek Matis i Mirosław Mizerek. Plast Team - City Bar 1:2 (25:19, 24:26, 12:15), Maciej Osiecki, Krzysztof Meyer. Victoria - Relax 0:2 (15:25, 18:25), Marcin Wrzesiński, Tadeusz Burzyński. Trafic - Laguna 0:2 (16:25, 15:25), Andrzej Obałek, Mirosław Bujakowski. AZS Juniorzy - KS Kołczygłowy 1:2 (23:25, 30:28, 14:16), Jarosław Obałek, Leszek Wiktorowicz. Laguna - 7 BOW 2:0 (26:24, 25:22), Marcin Piętos, Adam Winiarski. Drużyna Big Fire w składzie ze słupskimi strażakami musiała wycofać się z rozgrywek, wszystkie jej mecze zweryfikowano jako walkowery dla przeciwników.

13. 7 BOW 8 9 2:14

Terminarz gier na 5 marca. Godz. 11 Smoki - Victoria, godz. 12. City Bar - CKP, godz. 13 AZS PAP - AZS Junior, godz. 14 Mecenas - Plast Team, godz. 15 KS Kołczygłowy - AZS PAP, godz. 16 KS Kołczygłowy - Trafic. Mecze ligi rozgrywane są w Zespole Szkół nr 3 w Słupsku, wejście od ul. Witosa.