Czarni górą

(res)
107:84 pokonali wczoraj wieczorem w towarzyskim meczu koszykarze Czarnych Słupsk AZS Koszalin. W poszczególnych kwartach: 21:29, 31:20, 22:17, 33:18. Tylko w początkowych minutach, gdy koszalinianie zagrali bardzo ...

107:84 pokonali wczoraj wieczorem w towarzyskim meczu koszykarze Czarnych Słupsk AZS Koszalin. W poszczególnych kwartach: 21:29, 31:20, 22:17, 33:18. Tylko w początkowych minutach, gdy koszalinianie zagrali bardzo agresywnie Czarni przegrywali.

Z każdą akcją szło im coraz lepiej, szczególnie w szybkim ataku, chociaż bez zbierającego z tablic centra wciąż w obronie mają duże luki. Najwięcej punktów dla słupszczan zdobył Rafał Frank - 24 w tym trzy razy rzucił za trzy punkty. Nie popisał się Zbigniew Białek, który po otrzymaniu piątego przewinienia zaatakował sędziego. Po meczu miał sobie z trenerem wyjaśnić w szatni takie zachowanie.