Dobre wyniki słupskich zawodników w turnieju karate [zdjęcia]

W miniony weekend, odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate S.G.I. Poland w Krzyżu Wlkp.

Wśród 200 zawodników, znaleźli się reprezentanci Klubu Karate Champion ze Słupska.

Pięcioro podopiecznych Przemysława Juchniewicza zakwalifikowało się do finałów. W konkurencji kata młodzików najlepszy okazał się Michał Piszko, natomiast Jan Stępniewski zdobył 3 miejsce. W konkurencji kumite tuż za podium, na 4 miejscu uplasował się Jakub Laskowski. Bardzo dobrze spisała się również Patrycja Kupiec, która w kata młodzików starszych zdobyła 3 msc., a w kumite 4 msc. Wśród juniorek w konkurencji kumite zwyciężyła Amelia Pastucha.