Energa Adkonis - Konmet Słupsk przegrywa z liderem

Mariusz Surowiec
Energa Adkonis - Konmet Słupsk przegrywa z liderem Agnieszka Żukowska
Energa Adkonis Konmet Słupsk rozegrała kolejne spotkanie w lidze młodzików POZKosz U13. Młodzicy ulegli drużynie Decka z Pelplina.

Od początku spotkania goście dominowali zarówno w ataku jak i w obronie (I 16:21). W drugiej kwarcie przeciwnicy na chwilę stracili skuteczność i to gospodarze zdominowali grę (II 14:11), jednak to III kwarta zdecydowała o porażce słupszczan (4:21). Pomimo, iż w IV kwarcie gospodarze podjęli walkę (16:9) i z całych sił próbowali dogonić rywali, to jednak straty z poprzednich kwart były zbyt duże, aby wygrać ten mecz 53:62.