Energa Frages Infocity Słupsk ulega liderowi tabeli 80:97 [ZDJĘCIA]

Agnieszka Żukowska
W ramach zmagań ligi kadetów młodszych U14 w pomorskiej lidze piłki koszykowej mężczyzn, sobotnie południe w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych przy ulicy Banacha w Słupsku, okazało się być bardzo pechowym dla drużyny Energa Frages Infocity.

W starciu z drużyną Bryza SP Kowale, to właśnie goście okazali się nie do pokonania budując przewagę od pierwszych minut spotkania. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 27:21 dla gości. Druga i trzecia część gry, to konsekwentne budowanie przewagi przez drużynę przeciwną (II 27:20, III 24:20). I choć słupszczanie wygrali IV kwartę (22:19), to straty z wcześniejszych części gry były już nie do nadrobienia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 97:80 dla gości. Trenerem zespołu jest Przemysław Słapik.

Punkty dla Energa Frages Infocity Słupsk zdobyli:
Kozioł Michał 22, Oleksy Nikodem 19, Kubiś Filip 17, Grad Oliwier 12, Strzałkowski Maksym 6, Powroźnik Jakub 4, Wincza Julian 0, Jursza Alex 0, Połom Grzegorz 0, Borowski Stanisław 0.
Trenerem zespołu jest Przemysław Słapik.