Energa Markos wygrywa kolejny pojedynek 94:52 [ZDJĘCIA]

Kozioł Michał 20, Orzechowski Maciej 17, Ziółkowski Szymon 16, Wasilewski Jakub 12, Oleksy Nikodem 11, Sorbian Wojciech 5, Magiński Mateusz 5, Kubiś Filip 4, Grad Oliwier 2, Kaczmarek Dawid 2,

Zarach Paweł 18, Hartman Przemysław 14, Kondracki Jan 4, Kuźma Mateusz 5, Banasik Alan 4, Goławski Filip 2, Borna Franciszek 2, Rompczyk Tomasz 1, Rompczyk Arkadiusz 0, Kowaksi Tymon 0.
Trenerem zespołu jest Katarzyna Bogucka.

Energa Markos wygrywa kolejny pojedynek 85:68

W niedzielne południe, w hali ZSzS w Słupsku przy ulicy Banacha zdecydowanie udane wystąpienie na własnym parkiecie zanotowała drużyna Energa Markos .
Co prawda zawodnicy ze Słupska niezbyt dobrze rozpoczęli spotkanie przegrywając dwie kwarty 20:25 i 18:20. Przegrana zapowiadała się również w trzeciej kwarcie, ale w ostatnich minutach gospodarze obudzili się w obronie, a dzięki skutecznym przejęciom piłki i zdobywaniu punktów spod kosza trzecią kwartę zakończyli wynikiem 20:14. W czwartej kwarcie kontynuowali obronę i napierali w ataku nie dając szans gościom na przejęcie piłki. Ostatecznie odbudowali straty i spotkanie zakończyło się wynikiem 85:68 tym samym przybliżając drużynę do tegorocznych Mistrzostw Polski U15.

Punkty dla Energa Markos zdobyli: Żukowski Kacper 19, Ziółkowski Szymon 19, Kozioł Michał 16, Oleksy Nikodem 11, Magiński Mateusz 11, Wasilewski Jakub 9, Orzechowski Maciej 0, Grad Oliwier 0, Sorbian Wojciech 0, Kaczmarek Dawid 0, Kubiś Filip 0, Szpakowski Dominik 0.

Punkty dla Bryza SP Kowale: Mazur Aleksander 19, Filipek Tomasz 16, Lorbiecki Adam 10, Kuchcińki Mikołaj 9, Tymański Filip 8, Łącz Filip 2, Ławrynowicz Stanisław 2, Nosek Jacek 2, Kloska Karol 0, Kloska Klaudiusz 0, Kowal Michał 0, Filipkowski Mateusz 0.