Grały młodzieżowe grupy Czarnych. Podajemy wyniki

RED
Jak poradziły sobie młodzieżowe grupy Czarnych?

U13
Przegrany mecz w Starogardzie Gdańskim

Koszykarze ENERGA MARKOS SŁUPSK w ostatnim meczu ligowym zmierzyli się z poprzednimi mistrzami sezonu SKS GAMA STAROGARD GDAŃSKI.

Niestety początek spotkania nie należał do słupskiej drużyny.

Gospodarze bardzo dobrze bronili swojego parkietu wypracowali sobie przewagę punktową, wysoko wygrywając spotkanie.

Wynik spotkania: SKS GAMA STAROGARD GDAŃSKI - ENERGA MARKOS SŁUPSK (87:25)

U-12
Zwycięstwo z Gdynią

W dniu 20.11.2022 r. koszykarze Energa Geoida Słupsk na własnym parkiecie pokonali Maximus Basketball Gdynia 67:39. Od początku spotkania przewagę uzyskali gospodarze, którzy bardzo dobrze bronili i skutecznie atakowali. Słupszczanie pierwszą kwartę wygrali 20:4. W następnych dwóch kwartach gra się wyrównała. Koszykarze Energa gorzej radzili sobie w obronie, a w ataku zagrali mniej skutecznie. Ostatnie 10 minut należały do zawodników ze Słupska którzy powiększyli przewagę z pierwszej kwarty.

U-17
Juniorzy przegrali z Treflem

Energa Laminopol Słupsk na własnym boisku podejmowała drużynę Trefla 1 LO Sopot w rozgrywkach juniorów U17. Niestety słupszczanie nie sprostali faworyzowanemu zespołowi gości.
Nierówna gra gospodarzy spowodowała, że sopocianie uzyskali bezpieczną przewagę. Słupscy juniorzy zagrali bardzo dobrze w pierwszych pięciu minutach pierwszej i trzeciej kwarty. Jednak słabsza gra w ataku i brak agresywności w obronie w innych częściach meczu pozwoliły gościom kontrolować mecz.
Wynik końcowy 58:95.