Gryf Słupsk i Gwardia Koszalin podzieliły się punktami

Rog
Gryf Słupsk musi jeszcze zaczekać na pierwsze zwycięstwo z Gwardią od 25 lat. Mecz w Koszalinie zakończył się wynikiem 1:1

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. W 26 min. w polu karnym faulował Dworacki, a skutecznym uderzeniem z rzutu karnego popisał się Nawacki.Cztery minuty później Radosław Stępień dostrzegł źle ustawionego bramkarza i celnie uderzył z rzutu wolnego. Gryf wyrównał. W 40 min. powinno być 2:1 dla Gryfa. Zawodnik Gwardii zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Krzysztof Biegański, który najpierw trafił w bramkarza gospodarzy, a przy dobitce posłał piłkę nad poprzeczką.
W drugiej połowie oba zespoły stworzyły po kilka sytuacji, chociaż to Gryf miał optyczną przewagę. Ostatecznie wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Bilans spotkań Gryfa z Gwardią po 25 latach, to dwa remisy i porażka.

Gwardia-Gryf 1:1 (1:1)
Nawacki (26), Stępień (30)
Gwardia: Szafrański, Stańczyk, Khazadi-Leonowicz, Więckowski, Morawski, Pakosz, Ignaszewski, Nawacki (81. Sawicki), Pazdur (63. Rutkowski), Miętek, Magdziński (73. Jarosiewicz).
Gryf: Krymowski, Prusaczyk, Ettinger (89 Andrychowski), Dworacki, Sterczewski, Kozłowski (66. Klimek), Świdziński (66. Solecki), Witucki, Stępień, Gibczyński, Biegański (73 Pytlak)