II liga siatkówki. AZS Słupsk - Nowy Dom Chodzież 0:3

res
Jeszcze tym razem AZS musiał uznać wyższość przeciwniczek.
Mimo porażki 0:3 debiut siatkarek AZS Słupsk w II lidze wyszedł nadspodziewanie dobrze. Przez pierwsze dwa sety licznie zgromadzona w hali ZS nr 3 przy ul.

Mimo porażki 0:3 debiut siatkarek AZS Słupsk w II lidze wyszedł nadspodziewanie dobrze. Przez pierwsze dwa sety licznie zgromadzona w hali ZS nr 3 przy ul. Zaborowskiej publiczność miała okazję oglądać zacięty mecz w którym młodziutkie słupszczanki wcale nie były tłem dla doświadczonego zespołu z Chodzieży.

Doskonale zbijała Czynienik, pomagała jej Ziółkowska, na początku bardzo dobrze grał blok: Urban, Kwaśniak. Słupszczanki popełniał jednak błędy w defensywie w odbiorze piłki co natychmiast wykorzystywały bardziej doświadczone zawodniczki gości . W ich szeregach wiodła prym grająca niegdyś w Czarnych Słupsk Joanna Hajdinger. W pierwszym secie, trwającym 22 minuty słupszczanki do stanu 14:14 grały "punkt za punkt" ulegając dopiero w kóncówce. Podobnie było w drugim, znów 22 minutwym.

AZS przegrywał, doszedł do remisu 17:17 i w nerwowej końcówce oddał seta. Trzeci (9 minut) upłynął bez historii. Nowy Dom miał już zdecydowaną przewagę. AZS zagrał bez Moniki Naczk, która pauzuje ze względu na... operację plastyczną.