Kadeci w mistrzostwach

(res)
Dwunaste miejsce zajęli kadeci Pogoni Lębork występujący w finałowym turnieju mistrzostw Polski w Karłowie koło Milicza. Lęborczanie zakwalifikowali się do najważniejszych gier półfinału w Pile.

Dwunaste miejsce zajęli kadeci Pogoni Lębork występujący w finałowym turnieju mistrzostw Polski w Karłowie koło Milicza.
Lęborczanie zakwalifikowali się do najważniejszych gier półfinału w Pile. W pierwszym spotkaniu finałów stoczyli wyrównany bój z ekipą z Warszawy.

W pierwszym secie lęborczanie przegrali minimalnie 19:21. W drugim gładko wygrali 21:12, by w trzecim znów przegrać 13:15.
- Po zwycięskim drugim secie myślałem, że pójdzie nam łatwiej. Niestety nie udało się - mówi Jarosław Pruski, trener Pogoni.
W kolejnym spotkaniu lęborczanie nie sprostali ekipie z Jokera Piła. To już była niespodzianka bo wcześniej wygrali z tą samą parą w półfinałach.

Teraz przegrali 1:2. I znów wszystkie sety rozstrzygały się w końcówkach. W meczu decydującym o ostatecznej kolejności lęborczanie wygrali 2:1 z parą z Łodzi.
Pogoń grała w składzie: Paweł Kowalski, Paweł Dziekanowski.
Od 1 sierpnia podopieczni Jarosława Pruskiego i młodzicy i kadeci wyjeżdżają na obóz do Malborka. Tam rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu.