Koszykarze ze Słupska przegrali trzema punktami. Mecz był do wygrania

Magdalena Olechnowicz
W ramach koszykarskich zmagań ligi województwa pomorskiego juniorów U17, w hali Zespołu Szkół Sportowych przy ulicy Banacha w Słupsku, słupszczanie podjęli zespół Szkoły Gortata Politechniki Gdańskiej. W starciu z gdańszczanami, to goście okazali się skuteczniejsi. Młodzi koszykarze ze Słupska przegrali trzema punktami.

Wynikiem 67:70 zakończy się w sobotę, 7.11.2020, mecz Energa Laminopol Słupsk vs. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska. W ramach koszykarskich zmagań ligi województwa pomorskiego juniorów U17, w hali Zespołu Szkół Sportowych przy ulicy Banacha w Słupsku, słupszczanie podjęli zespół Szkoły Gortata Politechniki Gdańskiej.

W starciu z gdańszczanami, to goście okazali się skuteczniejsi, chociaż szala kilkakrotnie przechylała się na korzyść gospodarzy. Pierwsza i druga kwarta należały do gości 17:18, 13:25. W trzeciej i czwartej kwarcie gospodarze pokazali swoją przewagę, ale niestety ostatecznie ulegli gdańszczanom 67:70. Pomimo przegranej, mecz był prawdziwym widowiskiem pełnym akcji, emocji i walki o każdy punkt.