AUTO DIUG Multisalon

avatarAUTO DIUG Multisalon

Słupsk
Mieszkaniec AUTO DIUG Multisalon

AUTO DIUG Multisalon

Dodano 2017-02-27 12:00:44

AUTO DIUG Lejdis - I Amatorski Rajd dla Kobiet

AUTO DIUG Lejdis to niezwykły rajd. Impreza kierowana jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma charakter amatorskiego rajdu z elementami rywalizacji sportowej. Celem rajdu AUTO DIUG Lejdis jest oderwanie pań od codziennych obowiązków oraz nauka radzenia sobie z autem ale przede wszystkim, dobra i kreatywna zabawa oraz integracja i aktywizacja, miejmy nadzieję nowego słupskiego środowiska „rajdowych kobiet” a także pokazanie że kobiety wcale nie są gorsze za kółkiem od mężczyzn.

AUTO DIUG Lejdis będzie amatorską imprezą przeznaczoną głównie dla kobiet, z uwagi na planowaną datę jego organizacji tj. 11 marca, ale nie tylko. Załogę tworzyć będą kierowca i pilot – gdzie kierowca musi być kobietą, nie posiadającą licencji rajdowej, natomiast pilotem może być mąż, partner lub przyjaciółka uczestniczki.

Drużyny będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie Słupska, z przygotowanymi po drodze zadaniami typowo kobiecymi oraz sportowymi konkurencjami motoryzacyjnymi. Będą musiały wykazać się wiedzą motoryzacyjną, a także znajomością oferty Salonu AUTO DIUG. Konkurencje czekające na uczestniczki to m.in. jazda w alkogoglach, test Stewarda oraz jazda na trolejach i wiele innych konkurencji niespodzianek. Trasa rajdu zostanie opisana w Roadbooku (profesjonalnej rajdowej książce drogowej). Nad prawidłowym wykonaniem konkurencji czuwać będą profesjonalni licencjonowani sędziowie rajdowi. Odcinki pomiędzy punktami pokonywane będą prywatnymi samochodami, oznakowanymi numerami startowymi z logotypami rajdu oraz partnerów imprezy, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych zapewnione zostaną przez nasz salon i będą to specjalnie na tę okazję przygotowane najnowsze modele z gamy Fiat i Alfa Romeo.

Konkurencje rozlokowane będą w czterech miejscach na terenie Słupska: tj. Salon Auto Diug, Centrum Handlowe JANTAR, Plac Zwycięstwa oraz Centrum Edukacji Rekreacji i Promocji LEŚNY KOT.

Zakończenie oraz rozdanie nagród odbędzie w Salonie Auto Diug przy ulicy Poznańskiej. Dodatkowo po zakończeniu rajdu odbędzie się ognisko integracyjne podczas którego rajdowe dziewczyny będą mogły się zintegrować i na gorąco podzielić wrażeniami z trasy.

To wszystko i jeszcze więcej podczas pierwszego AUTO DIUG Lejdis!!!

Zgłoszeń należy dokonywać przez Kartę Zgłoszenia, którą można pobrać tutaj http://www.autodiug.pl/wp-content/uploads/2017/02/Karta-zg

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca