Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Młodociani przestępcy, których poszukuje policja! Nie mają jeszcze 30 lat, a wystosowano za nimi listy gończe. Kogo szuka policja? Sprawdź!

KK
To ich szuka policja. Nie mają jeszcze 30 lat, a wystosowano za nimi listy gończe. Zobacz aktualną listę poszukiwanych mężczyzn. Kogo?
To ich szuka policja. Nie mają jeszcze 30 lat, a wystosowano za nimi listy gończe. Zobacz aktualną listę poszukiwanych mężczyzn. Kogo? KWP w Gdańsku
Nie mają jeszcze 30 lat, a szuka ich policja. Zobacz, kogo poszukuje pomorska policja. Rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia? Zgłoś to na adres: [email protected] lub zadzwoń pod numer telefonu 997, lub 112. Za co policja na Pomorzu poszukuje młodych mężczyzn? Lista przestępstw oraz wykroczeń jest długa. Sprawdźcie szczegóły.

Poszukiwani mężczyźni na Pomorzu. Nie mają jeszcze 30 lat, a szuka ich policja, kogo?

2697 osób poszukuje listami gończymi policja w województwie pomorskim. Tym razem przyjrzeliśmy się tym, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia, a już trafili do policyjnej kartoteki. Kogo poszukuje policja na Pomorzu? Sprawdź aktualną listę.

List gończy. Wobec kogo się go stosuje? Ile trwa jego ważność, jak wygląda procedura?

List gończy to środek używany przez organy ścigania w celu odnalezienia i aresztowania przestępców. Jest wydawany dla osób podejrzewanych o poważne przestępstwa, takie jak morderstwo, terroryzm, gwałt lub handel narkotykami, ale również stosowany jest wobec przestępstw mniejszego kalibru, czy też wykroczeń. Ten skuteczny środek ma na celu ochronę społeczeństwa i zapewnienie bezpieczeństwa publicznego.

Procedura wystawienia listu gończego rozpoczyna się wraz z uzyskaniem wystarczających dowodów przeciwko podejrzanej osobie. Sąd lub organy ścigania podejmują decyzję o jego wydaniu. Następnie list gończy jest szeroko rozpowszechniany w celu informowania opinii publicznej. Obejmuje on istotne informacje na temat poszukiwanej osoby, jej cechy zewnętrzne, miejsce zamieszkania, zarzuty oraz możliwą nagrodę za pomoc w aresztowaniu.

W przypadku informacji dotyczących poszukiwanej osoby lub wskazówek należy kontaktować się z odpowiednimi organami ścigania. Współpraca społeczna odgrywa kluczową rolę w skutecznym ujęciu poszukiwanych przestępców.

Pamiętaj, że pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwa jest priorytetem.

Jakie przestępstwa najczęściej popełniają w Polsce młodzi mężczyźni? Mamy odpowiedź!

W Polsce, podobnie jak w innych krajach, młodzi mężczyźni do 30. roku życia mogą być zaangażowani w różne rodzaje przestępstw. Oczywiście, nie można generalizować i zakładać, że wszyscy młodzi mężczyźni popełniają przestępstwa, jednak istnieją jednak takie, które są bardziej powszechne w tej grupie wiekowej. Należy pamiętać, że częstość popełniania przestępstw może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak region, warunki społeczno-ekonomiczne i indywidualne cechy danej osoby.

To te przestępstwa są najbardziej powszechne wśród młodych mężczyzn do 30. roku życia w Polsce:

  • Kradzieże i włamania: Młodzi mężczyźni mogą być zaangażowani w kradzieże z włamaniem, kradzieże sklepów, kradzieże samochodów lub kradzieże z innych miejsc.
  • Przemoc: Przestępstwa przemocowe, takie jak pobicia, napaści fizyczne lub przestępstwa związane z bronią, mogą występować wśród młodych mężczyzn.
  • Narkotyki: Nielegalny handel narkotykami lub posiadanie narkotyków może być jednym z przestępstw, które popełniają młodzi mężczyźni.
  • Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu lub narkotyków: Jazda pod wpływem substancji odurzających lub alkoholu jest poważnym przestępstwem, które jest często popełniane przez młodych kierowców.
  • Przestępstwa komputerowe: W dzisiejszym cyfrowym świecie młodzi mężczyźni mogą być zaangażowani w różnego rodzaju przestępstwa komputerowe, takie jak hakerstwo, oszustwa internetowe lub cyberprzemoc.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slupsk.naszemiasto.pl Nasze Miasto