Słupsk. Cheerleaders Ozone w gronie najlepszych

Jacek Żukowski
Dziewczęta ze Szkoły podstawowej nr 3 w Słupsku zdobyły puchar fair play.
Piąte miejsce zajęła grupa Ozone, dopingująca na co dzień koszykarzy Czarnych Słupsk podczas IX Mistrzostw Polski Cheerleaders Dance - Leszno 2006. W tych samych zawodach puchar fair play wywalczyły dziewczęta ze szkoły ...

Piąte miejsce zajęła grupa Ozone, dopingująca na co dzień koszykarzy Czarnych Słupsk podczas IX Mistrzostw Polski Cheerleaders Dance - Leszno 2006. W tych samych zawodach puchar fair play wywalczyły dziewczęta ze szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku.

W ogólnopolskiej imprezie uczestniczyły 54 zespoły, które wcześniej wygrały eliminacje okręgowe i wojewódzkie. Ze Słupska na mistrzostwa wyjechały trzy grupy - każda w innej kategorii wiekowej. 9 miejsce wśród szkół podstawowych zdobyły dziewczęta z SP nr 3, które dodatkowo otrzymały puchar fair play. Opiekunem zespołu jest Elżbieta Zięciak. O krok od finałowej szóstki była grupa cheerleaders Maxi z Gimnazjum nr 5, która zajęła w klasyfikacji generalnej siódme miejsce. Najlepiej zaprezentowała się grupa dopingująca słupskich koszykarzy, która znalazła się w elitarnej piątce najlepszych grup dopingujących w Polsce. Opiekunami zespołu są Ewa i Kordian Zalewscy.