Słupsk: Energa Czarni kontra Śląsk Wrocław 76:65. Czarne Pantery zwyciężyły. Wideo i ZDJĘCIA

kd
To było naprawdę niesamowite spotkanie. W pierwszej kwarcie Czarni Słupsk prowadzili 10:0. Niestety, później wrocławianie nas dogonili i prowadzili do trzeciej kwarty. Słupszczanie nadrobili stratę dopiero w czwartej kwarcie i objęli prowadzenie.

- David Weaver widoskowo zakończył swoją akcję pod koszem. - Było naprawdę gorąco - mówią kibice - Czarni potrzebowali tego zwycięstwa.

mat. wideo: pp.

Wrocławianie przyjechali do Słupska w osłabionym składzie. Z chorobą zmagał się Jakub Koelner, a Piotr Niedźwiecki miał uraz ramienia. Podczas meczu zastąpił go Adam Wójcik.

Od początku spotkania w Hali Gryfia panowała napięta atmosfera,ponieważ słupscy kibice nie przepadają za drużyną z Wrocławia. To mogło być też powodem motywacji podopiecznych Dainiusa Adomaitisa.

Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław 76:65 (19:15, 21:24 , 15:19, 21:7)