MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Słupska Akademia Pomorska ma wiele kierunków

Katarzyna Kuniczuk
Marcin Kamiński
Nie wszyscy podjęli decyzję, w jakiej szkole kształcić się po maturze. Szkoły pomaturalne i uczelnie wyższe kuszą ofertami. Na studentów czeka też Akademia Pomorska.

Wrzesień to ostatni dzwonek dla tych, którzy wciąż nie zdecydowali się na to, co i gdzie chcą studiować.
Akademia Pomorska wydłużyła termin rekrutacji do 11 września.

Bogata oferta
W ofercie słupskiej uczelni wybierać można kierunki z zakresu nauk przyrodniczych, humanistycznych, społecznych, medycznych oraz inżynierskich. Uczelnia poszerzyła w tym roku swoją ofertę o bezpieczeństwo narodowe na poziomie studiów magisterskich oraz administrację.

Nowe specjalności
Poszczególne instytuty uczelni wprowadziły nowe specjalności - dziennikarstwo, ekspertyzy przyrodnicze i biomonitoring, ekotechnologie-odnawialne źródła energii, analiza danych w Business Intelligence, ekoenergetyka, ochrona środowiska w administracji publicznej, zarządzanie zasobami ludzkimi, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją w urzędzie i firmie, historia wojskowa, bezpieczeństwo państwa, marynistyka, przygotowanie do działalności politycznej, ziołolecznictwo, gospodarka komunalna i wodno-ściekowa, przyrodnicze zarządzanie przestrzenią miejską, turystyka zdrowotna.

Nauka i praktyka
Sporo młodych ludzi decyduje się na studiowanie kierunków medycznych. Od tego roku akademickiego możliwe są praktyki studenckie w słupskim szpitalu.
Współpraca pomiędzy placówkami będzie opierała się na organizacji bazy szkoleniowej dla studentów kierunków medycznych Instytutu Nauk o Zdrowiu AP, czyli pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, zdrowia publicznego oraz fizjoterapii. Kadra szpitala i uczelni będą wspólnie zajmować się promocją zdrowia, wdrażaniem nowych technologii medycznych, realizacji programu praktyki zawodowej, stażu, ćwiczeń klinicznych, z uwzględnieniem efektów kształcenia na danym kierunku studiów. Do tego kursy, szkolenia, konferencje naukowe, badania kliniczne, analizy naukowe, projekty prozdrowotne.

#ważne
Akademia Pomorska wydłużyła termin rekrutacji do 11 września.
Warto się pospieszyć i złożyć dokumenty na jeden z wielu kierunków oferowanych przez uczelnię

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na slupsk.naszemiasto.pl Nasze Miasto