Słupszczanie rozegrali dobry mecz, ale przegrali. U19 Energa MJMS – Trefl 1LO Sopot 67:75 [ZDJĘCIA]

Michał Piątkowski
Udostępnij:
Bardzo dobre spotkanie przed własną publicznością rozegrali w lidze U19 zawodnicy Energa MJMS. Przeciwnikiem była faworyzowana drużyna Trefl 1LO Sopot.

Początek spotkania należał do gości i po 6 minutach prowadzili oni 12:6. Słupscy zawodnicy zaczęli grać od tego momentu lepiej w obronie i dotrzymywali kroku przyjezdnym. Do przerwy sopocianie prowadzili 38:33.

Po przerwie nasza drużyna grała cierpliwie w ataku, bardzo dobrze dzieląc się piłką. Dzięki temu wygrała 3 część meczu 23:20 (wynik po trzech kwartach 58:56 dla Sopotu). Gdy do końca spotkania pozostawały dwie minuty goście prowadzili tylko 3 punktami (70:67). W samej końcówce gospodarzom brakowało już sił, a przyjezdni dobrze rozegrali ostatnie akcje i ostatecznie wygrali 75:67.